Dla Przedsiębiorców

Stowarzyszenie Sterling Angels umożliwia nawiązanie kontaktów pomiędzy pomysłodawcami poszukującymi środków na rozwój biznesu oraz Aniołami Biznesu inwestującymi swój prywatny kapitał w innowacyjne przedsięwzięcia. Na spotkaniach Stowarzyszenia prezentowane są wyselekcjonowane projekty, których wspólną cechą jest wysoki potencjał wzrostu. Ponieważ Stowarzyszenie nie jest funduszem i nie ma ściśle określonej polityki inwestycyjnej prezentujemy projekty z różnych branż i na różnym etapie rozwoju. Nasi członkowie dołączają również do inwestycji realizowanych przez fundusze venture capital, które poszukują prywatnego kapitału.

Poza kapitałem chcemy wnosić do trafiających do nas projektów smart money, bo wierzymy, że poza dobrym pomysłem i kapitałem, dla osiągniecia sukcesu niezbędni są ludzie, których doświadczenia i wsparcie znacząco zwiększają szansę na jego osiągnięcie.

Przedsięwzięcia, które promowaliśmy w 2020 roku:

Przedsięwzięcia, które promowaliśmy w 2021 roku:

Korzyści płynące
z członkostwa

Jeśli chcesz sprawdzić czy współpraca z Aniołem Biznesu to droga rozwoju dla Twojej firmy. Zobacz korzyści płynące z bycia Członkiem Wspierającym.

Formularz zgłoszeniowy dla Twojego projektu/pomysłu

    Załączniki.
    Dodaj plik

    Możesz dodać maksymalnie 10 plików, o wadze jednostkowej nie przekraczającej 5 MB. Pliki w formacie: *.jpg, *.jpeg, *.png, *.pdf, *.doc, *.docx, *.ppt, *.pptx, *.odt, *.mp4, *.mpg


    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z serwisu.