Dołącz do Stowarzyszenia
Aniołów Biznesu

Co możesz zyskać dołączając do Sterling Angels?

Network

Dołączając do Sterling Angels automatycznie otrzymujesz dostęp do naszej wpływowej społeczności Aniołów Biznesu oraz możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie.

Dealflow

Jako członek Stowarzyszenia otrzymasz dostęp do zamkniętego portalu, gdzie znajdziesz ciekawe i wstępnie zweryfikowane projekty.

Wiedza

Wraz z nami rozwiniesz swoje kompetencje biznesowe oraz inwestycyjne. Dla członków przygotowujemy szkolenia tematyczne z ekspertami podczas zamkniętych wydarzeń.

1659714877674

W Stowarzyszeniu Sterling Angels wyróżniliśmy trzy typy członkostwa:

– Członek Sympatyk
– Członek Zwyczajny
– Członek VIP

Jak wyglądają nasze wydarzenia?

Jak wygląda proces przyjęcia Członka w Sterling Angels?

1. Na podany adres email otrzymasz komplet dokumentów związanych z deklaracją członkostwa, który należy wypełnić i odesłać na adres info@sterlingangels.org

2. Po złożeniu deklaracji przechodzimy do etapu
testowo-rozpoznawczego – rozmowa z kandydatem, gdzie poznamy się bliżej.

3. Po zweryfikowaniu członka zostaje przygotowany protokół i uchwała Zarządu o przyjęciu Członka w danym typie członkostwa.

4. Następnie zostaniesz poinformowany mailowo o przyjęciu do Stowarzyszenia i obowiązkach składkowych.

5. Po przyjęciu dostaniesz dostęp do profilu Członka na portalu Stowarzyszenia Sterling Angels.

  • Deklaracja członkowska

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego powinnam/powinienem zostać Aniołem Biznesu?

Stając się Aniołem Biznesu uzyskujesz:

  • sposobność do dywersyfikacji kapitału inwestycyjnego
  • możliwość inwestycji w perspektywiczne, młode spółki technologiczne mogące przynieść diametralnie wyższe zwroty, aniżeli inne formy inwestycji (Warto pamiętać, że jak każda inwestycja, inwestycja w startupy wiąże się z ryzykiem)
  • możliwość wsparcia, obcowania i współpracy z młodymi, ambitnymi przedsiębiorcami
Kim są Aniołowie Biznesu?

Aniołami biznesu są osoby prywatne, które inwestują swój kapitał w start-upy i przedsiębiorstwa zazwyczaj na wczesnym etapie rozwoju. Takie osoby zwykle wcześniej rozwijały z powodzeniem szereg swoich działalności i chcą teraz zainwestować kapitał w pomysły kolejnego pokolenia twórców. Dzięki zdobytemu w toku własnego prowadzenia biznesu doświadczeniu, służą firmom nie tylko wsparciem finansowym, ale także mentoringiem oraz siecią kontaktów.

Jakie są obowiązki Anioła w Stowarzyszeniu?

Wstąpienie do Stowarzyszenia Aniołów Biznesu Sterling Angels jest równoznaczne z deklaracją aktywnego uczestnictwa w życiu Stowarzyszenia, co objawia się:

  • partycypacją w aktywnościach organizowanych w ramach Sterling Angels
  • reprezentacją oraz promocją Stowarzyszenia we własnych kręgach
  • podejmowaniem aktywności działających na korzyść innych Aniołów Biznesu zrzeszonych pod egidą Stowarzyszenia oraz samego Stowarzyszenia
  • współpracą m.in w zakresie inwestycyjnym z innymi członkami Stowarzyszenia. Dołączenie do Sterling Angels wiąże się z opłaceniem składki członkowskiej.
Jak często organizowane są spotkania Stowarzyszenia i czy mogę uczestniczyć w nich online?

Stowarzyszenie Sterling Angels oficjalnie organizuje comiesięczne spotkania dla swoich Członków. Spotkanie składa się z bloku edukacyjnego oraz prezentacji dwóch najlepszych w danym miesiącu projektów. W spotkaniach można uczestniczyć zarówno fizycznie, jak również online.

Oprócz comiesięcznych spotkań Stowarzyszenie organizuje pomniejsze aktywności dla Członków, o których informacje przekazywane są bezpośrednio.

Jestem zainteresowany/a zostaniem Aniołem Biznesu, ale najpierw chciałbym/abym zobaczyć jak Stowarzyszenie wygląda od środka, co zrobić?

Jeżeli pragniesz zobaczyć jak wygląda działalność Stowarzyszenia oraz czego możesz oczekiwać przystępując, wypełnij deklarację zainteresowania członkostwem znajdującą się w sekcji Aniołowie na stronie sterlingangels.org. W ramach comiesięcznych spotkań Stowarzyszenie oferuje możliwość bezpłatnej, jednorazowej partycypacji. Po otrzymaniu deklaracji zainteresowania oraz kontakcie poprzez email: info@sterlingangels.org Stowarzyszenie wystosuje oficjalne gościnne zaproszenie dla potencjalnego Anioła Biznesu.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z serwisu.