15.12.2020

Skrót video

Tym razem spotkanie Członków Stowarzyszenia z zaproszonymi gośćmi rozpoczęła prezentacja startupu Fitly, który stworzył aplikację pozwalającą precyzyjnie dopasować rozmiar kupowanej odzieży on-line tym samym obniżając ryzyko zwrotu towarów i koszty e-commerce. Niezależnie od tego, czy kupujący robi zakupy w swoim ulubionym sklepie internetowym, czy kupuje i sprzedaje ubrania na dowolnej platformie Fitly.ai zapewnia szybki, wygodny i niezawodny sposób sprawdzenia, czy zamówione ubrania będą idealnie pasować. Aplikacja jest już dostępna w sklepie dostępna w sklepie Apple Store a w najbliższym czasie będzie również w Google Play.

Pozostała część spotkania poświęcona była podsumowaniu działalności Stowarzyszenia w roku 2020 i planach na rok następny. Mówiliśmy o zorganizowanych siedmiu spotkaniach w przestrzeni wirtualnej i spotkaniu inauguracyjnym, które odbyło się w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Przypominaliśmy tematy wykładów zaproszonych gości. Mówiliśmy o naszych inicjatywach poza działalnością w Stowarzyszeniu. Zaznaczaliśmy naszą obecność w mediach. Wspomnieliśmy o blisko osiemdziesięciu projektach, które wpłynęły do Stowarzyszenia. Podsumowaliśmy zaangażowanie Aniołów w prezentowane na spotkaniach projekty. Wreszcie przedstawiliśmy nową stronę internetową, która automatyzuje wiele funkcji ułatwiających posługiwanie się nią naszym Członkom.

Po podsumowaniu omawialiśmy plany na przyszłość. Mówiliśmy o sposobach rekomendowania do Stowarzyszenia nowych członków. Zapowiadaliśmy w styczniu i lutym akcję promocyjną w mediach. Dyskutowaliśmy o formule spotkań i komunikacji wewnątrzstowarzyszeniowej. Proponowaliśmy prezentacje funduszy VC, które są naszymi Członkami Wspierającymi. Rozmawialiśmy o zaangażowaniu Stowarzyszenia w inicjatywy inwestycyjne (np. inwestycję w sztukę nowoczesną). Zapowiadaliśmy chęć zorganizowania konferencji międzynarodowej pod koniec 2021 roku na temat możliwości rozwoju inwestycji startupowych w Polsce w kontekście doświadczeń tego rodzaju inwestycji na świecie. I na koniec ustaliliśmy, że nasze spotkania odbywać się będą w każdy ostatni wtorek miesiąca o godzinie 16.00.

.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z serwisu.